5 Sposobów Depilacji W Dół Twarzy

Jeśli jest naprawdę obszarze, gdzie najmniej nieatrakcyjnych włosów jest zabronione, to jest część twarzy powyżej ust. Delikatnej i wrażliwej, trzeba być ostrożnym, zanim chwycić tej dziedzinie zadzwonił! Ale jest to najlepszy sposób, aby usunąć włosy i promienny wygląd bez zaczerwienienie? Oto kilka porad, aby poradzić sobie z tym włosy na twarzy.

Usuwanie włosów na twarzy : przebarwieniaUsuwanie włosów na twarzy : przebarwienia

Wąsy-to chyba jeden z najgorszych koszmarów każdej kobiety. Jeśli niektóre zepsute matką naturą i nie znają ten problem, wielu z nich są te, które łzawienie włosy, aby znaleźć rozwiązanie. I uważaj, aby w żadnym przypadku nie można użyć maszynki!

Więc jeśli masz dość cienkie i dyskretne koc , można zdecydować się na blaknięcie. Istnieje wiele kremów wybielających, które wymagają ograniczony czas pauzy.

Jednak, jeśli masz długie włosy, nadal będą widoczne na twojej twarzy. Wskazane jest, aby wybrać inne rozwiązanie dla tych, którzy mają ważne.

Rozwiązanie do depilacji w dół twarzy: pęseta

Klasyczny i ponadczasowy budowlane, wymaga czasu i koncentracji. Postawić się w jasnym lub słonecznym miejscu, aby dobrze widzieć i nie przegap ani włosów.

To usuwanie włosów na twarzy w dół stosunkowo prosta! Po prostu oczyścić skórę przed rozpoczęciem, potem rozciągnąć górną wargę. Ważne jest, aby ciągnąć za włosy w dół dobrze, w przeciwnym razie może on ulec uszkodzeniu.

Jeśli technika pęsety jest skuteczne, bo włosy rwą się bezpośrednio na pniu, a więc włosy będą mniej wydajne. Jest to także ekonomiczny i ekologiczny!

Depilacji krem do depilacji twarzyDepilacji krem do depilacji twarzy

Dla tych, którzy ważnym i bardzo widoczne włosy, krem-depilator może być rozwiązaniem. Poświęć trochę czasu, aby porównać różne produkty, bo niektóre kremy są bardzo agresywne dla wrażliwej skóry.

Szybko, w ten sposób w dół do usuwania włosów nie jest słodki. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni krem ! Po prostu pozostaw produkt na twarz i szanować czas pauzy. Następnie dokładnie spłukać czystą wodą.

Możesz nałożyć trochę kremu nawilżającego następnie, aby uniknąć zaczerwienienia . Ale jeśli ta metoda usuwania włosów jest prosta, to nie usuwa włosy pod korzeń. Odrost będzie szybko!

Depilacji w dół na twarzy : wybrać wosk

Ponadczasowy i niezwykle skuteczne, wosk jest jednym z najbardziej popularnych metod usuwania włosów na świecie. Gorący wosk lub zimnego wosku , on pokonuje wszystkie włosy i skutecznie cofa się odrost, bo włosy wyrwane z korzeniami.

Dla każdego, kto jest wrażliwy, ta metoda usuwania włosów na twarzy może zaszkodzić. Ważne jest, aby mieć gwarantowane i szybkie gest! Z uderzeniem!

Można zrobić mały peeling przed nałożeniem wosku rozszerza pory. Inną zaletą tego depilacja polega na tym, że on zostawi miękka skóra!

Rozwiązanie 5-go na w dół twarzy: lasera lub światła impulsowegoRozwiązanie 5-go na w dół twarzy: lasera lub światła impulsowego

Bardzo w modzie, technice lasera lub światła impulsowego przyciąga coraz więcej kobiet, bo ona długo uwalnia od twarzy w dół. Światło emitowane przez aparat, zamienia się w ciepło i spala melaniny w każdy włosów.

Jednak, jak każdy usuwania włosów na twarzy , trzeba być ostrożnym i chronić oczy. Aby być skutecznym, trzeba zapuścić swoje w okresie pomiędzy dwoma sesjami. Ale ta metoda jest jedynym, który zagwarantuje ci w końcu wąsy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *